ART / Misc. paintings / Graphic art 17144071

nr 1714 4071

GRAPHIC ART

Birgitte Månsson. ”Röd klänning”. Signed, numbered 32/100. Giclée, Image dimensions: 38x28 cm. Outer dimensions including frame: 41x30 cm, unframed,

Birgitte Månsson. ”Röd klänning”. Signerad, numrerad 32/100. Gicléetryck, bildmått: 38x28 cm. Yttermått inklusive ram: 41x30 cm, oramat löst blad

700

SEK 300

Monday July 28 2025
at 19:33:21

28/7 19:28:21 1      Vinnande bud